Poradnia Rodzinna

rodzina

W 2022 roku otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków miasta Wrocław na realizację projektu ” Organizowanie i prowadzenie punktów poradnictwa rodzinnego na terenie Wrocławia”.  Nasz projekt nazwaliśmy ” Rodzina w Harmonii” i przeznaczony jest dla mieszkańców Wrocławia. Zapraszamy do korzystania z bezpłatnej pomocy psychologicznej i edukacyjnej. W tym roku nasza uwaga skierowana będzie w stronę osób ze szczególnymi potrzebami i ich rodzin.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje – rejestracja poprzez naszą stronę internetową lub mailowa: kontakt@daruma.pl

Konsultacje specjalistyczne: 

Anna Mazurczyk-Peisert  – psycholog, psychoterapeutka.

  • Konsultacje psychologiczne – spotkania służące przyjrzeniu się zgłaszanej trudności i wspólnym poszukiwaniu najlepszej strategii poradzenia sobie z sytuacją.
  • Psychoterapia indywidualna – regularne spotkania mające na celu poprawę funkcjonowania osoby zgłaszającej się, pomagają poszerzać świadomość, zmieniać ocenę samego. Przyczyniają się do odreagowania emocjonalnego oraz pomaga zrozumieć i zmienić postępowanie, będące źródłem dyskomfortu.
  • Psychoterapia par/rodzin – spotkania służące poznaniu wzajemnych potrzeb i oczekiwań w bezpiecznej atmosferze. Zadaniem terapeutów jest pomoc w zdefiniowaniu trudności i obszarów rozwoju relacji, udzielania wsparcia każdej ze stron i relacji jako całości oraz zauważanie potencjału związku do zmiany.

Dyżury: wtorek 8.30.-13.30.

 Rejestracja: internetowa ( kliknij na stronie głównej w przyciski bezpłatne rezerwacje), bezpośrednio w Ośrodku w trakcie pełnionego dyżuru lub mailowo: kontakt@daruma.pl

 

Krystyna Pawelec – psycholog, terapeuta integracji sensorycznej.

  • wczesne wspomaganie rozwoju w zakresie psychostymulacji
  • praca z rodziną w trakcie i po rozwodzie
  • poradnictwo dla rodziców samotnie wychowujących dzieci
  • poradnictwo dla rodzin zastępczych i adopcyjnych
  • poradnictwo dla rodzin dzieci niepełnosprawnymi
  • trudne zachowania, problemy w rozwoju m.in.: nadmierna ruchliwość, nerwowość; słaba równowaga, częste potykanie się, przewracanie, niezdarność; trudności z przystosowaniem się do nowej sytuacji; zachowania agresywne; wycofywanie się; nadmierna wrażliwość na bodźce (rozdrażnienie, płaczliwość); praca z dziećmi określanymi jako uparte i trudne.

Dyżury:  czwartek 8.00.-13.00.

Rejestracja: internetowa ( kliknij na stronie głównej w przyciski bezpłatne rezerwacje), bezpośrednio w Ośrodku w trakcie pełnionego dyżuru lub mailowo: kontakt@daruma.pl

 

 

Share This